هدآپ دیسپلی خودرو مدل HUD2c

هدآپ دیسپلی خودرو مدل HUD2c هدآپ

هدآپ دیسپلی خودرو مدل HUD2c

محصول جدیدی که به نام، هدآپ دیسپلی یا HUD در حال گسترش می باشد و این قابلیت بر روی خودروهای تازه تولیده شده وارداتی به‌صورت کارخانه و اورجینال نصب شده است. با خرید این محصول، این آپشن لوکس را به خودروی خود اضافه کنید،مهمترین ویژگی استفاده از هدآپ دیسپلی نمایش اطلاعات خودرو مورد نیاز راننده روی شیشه جلوی خودرو است،که با استفاده از آن دیگر نیاز به نگاه کردن به پایین و روی داشبورد برای دیدن اطلاعاتی نظیر سرعت خودرو، دمای آب، مصرف سوخت و ... را نخواهید داشت.

محصول هدآپ خودرو و یا HUD  دارای صفحه 5.5 اینچی است که بر خلاف مدل‌های قبلی این محصول که فقط دارای دو رنگ سفید و زرد بود، دارای 5 طیف رنگ مختلف برای نشان دادن اطلاعات است تا با عادت کردن چشم به رنگ قسمت‌های مختلف به‌راحتی اطلاعات از یکدیگر قابل تشخیص باشند. اطلاعاتی که از طریق هدآپ دیسپلی یا هداپ خودرو قابل مشاهده است به‌شرح زیر است:

نمایش سرعت بر حسب کیلومتر در ساعت و یا مایل در ساعت

دور موتور

نمایش مصرف سوخت خودرو،بدین صورت که اگر خودرو ایستاده و بدون حرکت باشد مصرف بنزین به لیتر در هر ساعت نمایش داده می‌شود و اگر خودرو در حال حرکت باشد بالطبع مصرف بنزین به لیتر در هر صد کیلومتر نمایش داده می‌شود.

نمایش دمای آب موتور

نمایش میزان ولتاژ باطری خودرو

نمایش زاویه پاشش انژکتور

نمایش شتاب لحظه‌ای خودرو

هشدار پایین بودن مقدار بنزین موجود

اخطار ایربگ

خطاهای ای سی یو

هشدار سرعت غیرمجاز با قابلیت تعیین همزمان 4 سرعت متفاوت

تنظیم شدت نور دهی (بصورت دستی یا خودکار)

بدون نیاز به سیم کشی

توجهاین محصول قابل نصب روی خودروهایی است که پورت دیاگ آنها از نوع OBDII باشد. اکثر خودروهای وارداتی مدل 2003 به بعد دارای این نوع پورت هستند و این محصول به‌خوبی روی این خودروها عمل می‌کند. در مورد خوردهای داخلی نیز روی اکثر خودروهای مدل 92-93 به قبل به‌خوبی عمل می‌کند. دقت کنید که پورت دیاگ خودروی شما مطابق با عکس زیر باید باشد.

محتویات درون بسته شامل موارد زیر می باشد:

دستگاه هدآپ دیسپلی یا HUD

کابل   OBDII

برچسب شیشه خودرو

پد زیرین (نگه دارنده هدآپ روی داشبورد)

دفترچه راهنمای نصب و استفاده

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

  • مدل کالا: HUD2c
  • موجودی: تماس بگیرید
  • تماس بگیرید

برچسب ها: هدآپ دیسپلی،هد آپ خودرو،هد آپ ماشین،نمایشگر هد آپ خودرو،نمایشگرکیلومترشمارشیشه،هدآپ خودرو،هداپ دیسپلی خودرو،هدآپ دیسپلی انواع خودرو،هدآپ ماشین،hud خودرو،hud ماشین