کیستون لگراند Legrand

کیستون لگراند Legrand

 کیستون لگراند Legrand

کیستون های شبکه جز مهم ترین و پرکاربردترین اجرای تجهیزات شبکه هستند لذا انتخاب صحیح و نصب استاندارد آن یکی ازعوامل تاثیرگذار بر سرعت مناسب در شبکه می باشد. به همین دلیل براي شبكه هاي با سرعت 1000 حتماً از کیستون شبکه CAT6 و براي شبكه هاي با سرعت 100 از کیستون شبكه CAT5 استفاده می کنند تا عمل نصب تجهیزات شبکه مختل نگردد.

اگر بخواهیم تعریفی از کیستون شبکه ارائه دهیم باید بگوییم که کیستون در واقع یک قطعه کوچک است که رابط بین پریز شبکه و کابل شبکه و در نهایت رایانه است. این قطعه در واقع نوعی کانکتور مادگی بوده که جهت برقراری ارتباط بین کابل شبکه با سایز تجهیزات مانند سوئیچ ها، روترها، سرورها و یا کیس کامپیوتر کاربران نهایی، مورد استفاده قرار می گیرد.

کیستون های شبکه را می توان از چند دیدگاه گروه بندی نمود اما دسته بندی معروف آن مربوط به محل نصب یا به کارگیری می باشد در واقع کیستون ها را می توان در انواع مختلف پچ پنل، باکس های روکار جهت نصب روی دیوار، باکس های توکار جهت نصب داخل دیوار یا باکس های کف خواب، فیس پلیت های مختلف جهت نصب روی ترانکینگ مورد استفاده، قرار داد.

تولید کنندگان متعددی در زمینه تجهیزات شبکه وجود دارند که به تولید انواع کیستون شبکه می پردازند و در این میان کیستونشبکه لگراند یکی از معروف ترین و با کیفیت ترین آن ها می باشد.

نمایش:
مرتب کردن براساس:
کیستون, لگراند, Legrand, تجهیزات, شبکه, legrand