ردیاب و جی پی اس حیوانات خانگی به منظور نظارت و مراقبت از را دور آن ها طراحی شده است تا صاحبانان این حیوانات با فراغ بال و آسودگی خاطر بتوانند آن ها را به پیاده روی و بازی برده و در کنار حس آرامش از

امنیت حیوانات خانگی خود به صورت لحظه ای و مستقیما از نرم افزار نصب شده بر تلفن همراه بر موقعیت و شرایط آنها نظارت نمایند.

با ردیاب حیوانات خانگی می توانید در هر موقعیتی که هستید یک محدوده مجازی ایمن برای حیوان خانگی خود تعریف کنید تا به محض خروج آنها از این محدوده؛ ردیاب برای شما آلارم (پیام هشدار) بفرستد تا به موقع

به سراغ آن ها رفته و از مشکلات بعدی که ممکن است برایشان پیش آید؛ جلوگیری نمایید.

این ردیاب ها در دو حالت آنلاین و آفلاین به شما امکان ردیابی می دهند و حتی می توانید در حالت آفلاین مسیرهایی که قبلا پیموده است رو مشاهده نمایید.

ردیاب حیوانات خانگی دارای امکان ارتباط صوتی می باشد تا حیوان خانگی شما بتواند صدای شما رو شنیده و آرام گیرد تا شما سریعاً موقعیتش را پیدا کرده و به سراغش بروید.

این ردیاب ها دارای طراحی منحصر به فردی است تا با کمترین آزار و آسیبی به حیوانات خانگی قابل نصب باشد.

همچنین در طراحی و ساخت این محصول کیفیت و مقاومت بالای بدنه ی آن ها در برابر عوامل محیطی و طبیعی در نظر گرفته شده است تا بتوان در محیط های باز و شرایط آب و هوایی متفاوت از آن ها استفاده نمود.

این ردیاب ها کم وزن، کوچک و سبک هستند تا برای هر محیط و شرایطی با کاربردهای متنوع مناسب باشند.

ردیاب و GPS