سوئیچ POE و سوئیچ شبکه

نمایش: لیست شبکه
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:

اسپلیتر POE مدل UTP7201GE-PD25

980,000 تومان
قیمت بدون مالیات: 980,000 تومان
مشخصات فنی: Protocol: IEEE803.2af/at Power Supply: Support Mode A (End-Span) and Mode B (...

اینجکتور POE مدل UTP3-PDA01-B13W

34,500 تومان
قیمت بدون مالیات: 34,500 تومان
مشخصات فنی: Protocol: IEEE803.2af Mode: Support Mode A (End-Span) and Mode B (M...

اینجکتور تک پورت POE مدل UTP7201GE-PSE30

135,000 تومان
قیمت بدون مالیات: 135,000 تومان
مشخصات فنی:   .....

تقسیم کننده ویدئو دوربین آنالوگ مدل 4 کاناله

95,000 تومان
قیمت بدون مالیات: 95,000 تومان
مشخصات فنی: Input voltage: DC12V The input signal of 1 video signal Output signal of ...

تقویت کننده سیگنال کابل شبکه UTP3-VEOC01

تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات: رایگان
مشخصات فنی: Support 100Mbps half-duplex/full-duplex mode and auto MDI/MDIX ...

سوئیچ 4 کانال POE کلاس 100 مدل UTP7204E-POE-A1

440,000 تومان
قیمت بدون مالیات: 440,000 تومان
مشخصات فنی: Provide four10/100Mbps PoE ethernet ports and only support power to IEEE802.3 ...

سوئیچ 4 کانال POE کلاس 1000 مدل UTP3-GSW04-TP60

452,000 تومان
قیمت بدون مالیات: 452,000 تومان
مشخصات فنی : 4x10/100/1000BASE-T PoE ports 2 x uplink Gigabit Ethernet ports Support IEE...

سوئیچ 4 کانال صنعتی کلاس 1000 مدل UTP7204GE

638,000 تومان
قیمت بدون مالیات: 638,000 تومان
مشخصات فنی: Standard: IEEE802.3 ,IEEE802.3u ,IEEE802.3ab,IEEE802.3z,IEEE802.3 af/at Pro...

سوئیچ 4 کانال صنعتی کلاس 1000 مدل UTP7204GE- HPOE

702,000 تومان
قیمت بدون مالیات: 702,000 تومان
مشخصات فنی: Standard: IEEE802.3 ,IEEE802.3u ,IEEE802.3ab,IEEE802.3z,IEEE802.3 af/at Prov...

سوئیچ 4 کانال کلاس 100 مدل UTP3-SW04-TX

200,000 تومان
قیمت بدون مالیات: 200,000 تومان
مشخصات فنی: ajor ports: 1pcs 100Mbps uplink Ethernet port, 4pcs 100Mbps downlink Eth...

سوئیچ 8 کانال POE کلاس 100 مدل UTP3-SW08-TP120-A1

352,000 تومان
قیمت بدون مالیات: 352,000 تومان
مشخصات فنی: Major Ports: 2* Gigabit uplink Ethernet ports, the dual uplink ports design is co...

سوئیچ 8 کانال کلاس 1000 مدل UTP3-SW08-TX

242,000 تومان
قیمت بدون مالیات: 242,000 تومان
مشخصات فنی: Major ports: 1 pc 100Mbps uplink Ethernet port, 8 pcs 100Mbps downlink Etherne...

فایندر POE مدل UTP3-PFD01

75,000 تومان
قیمت بدون مالیات: 75,000 تومان
مشخصات فنی: Power Supply: Passive Power Voltage: DC 24V-60V Ports: 1 x RJ45 Female, 1...

ماژول POE مدل PPMO1-B13W

تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات: رایگان
.....

ماژول فیبر مدل SFP-1.25G-20KM

160,000 تومان
قیمت بدون مالیات: 160,000 تومان
مشخصات فنی: Use SFP packaging form, LC connector, support SFF8472 standard Support hot plug...