جستجو

ضوابط جستجو

کالاهای موجود در ضوابط جستجو

نمایش:
مرتب کردن براساس:

اتوسکوپ مدل QO5.5mm-1m EN

اتوسکوپ  مدل QO5.5mm-1m ENاتوسکوپ مدل QO5.5mm-1m EN  دارای یک دوربین چند منظوره  با و..

650,000تومان

اندوسکوپ مدل QO5.5mm-1m EN

اندوسکوپ مدل QO5.5mm-1m ENاندوسکوپ مدل QO5.5mm-1m EN  دارای یک دوربین چند منظوره  با ویژگی..

650,000تومان

بروسکوپ مدل Q5mm-20m

بروسکوپ یا آندوسکوپ صنعتی مدل QO5.5mm-2mبروسکوپ یا آندوسکوپ ماری سری SnakeEye مدل QO5.5mm-2m جهت باز..

تماس بگیرید

بروسکوپ مدل QO5.5mm-5m

بروسکوپ یا آندوسکوپ صنعتی مدل QO5.5mm-5m بروسکوپ مدل QO5.5mm-5m یا آندوسکوپ ماری سری ..

430,000تومان

بروسکوپ نیمه سخت مدل QO5.5mm-10m

بروسکوپ یا دوربین کابلی(دوربین شلنگی) نیمه سخت مدل QO5.5mm-10m این مدل بروسکوپ یا آندوسکوپ صن..

720,000تومان

بروسکوپ یا دوربین شلنگی مدل QO7mm-1.5m

بروسکوپ یا دوربین شلنگی مدل QO7mm-3m بروسکوپ یا دوربین شلنگی مدل QO7mm-1.5m یا آ..

تماس بگیرید

تله لنز f.1.4

تله لنز f.1.4فاصله کانونی (میلی متر) 6.0-15دیافراگم نسبی (3 '~ 23 ) ابعاد کلی (میلیمتر) 32بسته شدن ف..

520,000تومان

تله لنز مدل f.1.6

تله لنز مدل f.1.6*6-60 میلی متر لنز آئروسل دستی.* به عنوان بخش جایگزینی برای 1/3 "سیستم امنیتی دوربی..

890,000تومان

زاویه خارجی ترانک 50*105 با درب 65 لگراند (کد 10619)

ویژگی های زاویه خارجی ترانک 50*105 با درب 65 لگراند کد (10619): رنگ : سفید صدفی سایز درب : 65 ..

تماس بگیرید

قایق کنترلی مدل EnT 2.4

قایق کنترلی مدل EnT 2.4قایق کنترلی مدل EnT 2.4  دارای موتور قدرتمند است که سرعت قایقرانی را افز..

490,000تومان

ماژول فیبر مدل SFP-1.25G-20KM

ماژول فیبر مدل SFP-1.25G-20KMمشخصات فنی: Use SFP packaging form, LC connector, support SFF847..

160,000تومان

بروسکوپ مدل Q5.5mm-2m

بروسکوپ یا آندوسکوپ صنعتی مدل QO5.5mm-2mبروسکوپ یا آندوسکوپ ماری سری SnakeEye مدل Q5.5mm-2m جهت بازر..

تماس بگیرید

بروسکوپ مدل Q5.5mm

بروسکوپ USB مدل Q5.5mmبروسکوپ یو‌ اس‌ بی سری SnakeEye مدل Q5.5mm جهت بازرسی مناطق غیرقابل دسترس مورد..

تماس بگیرید