Brinno در یک نگاه

نمایندگی انحصاری و رسمی دوربین برینو

اپتیکس؛

نمایندگی انحصاری دوربین‌های Brinno در ایران

شرکت توسعه فناوران آگرین به عنوان تنها نمایندگی انحصاری دوربین های تایم لپس Brinno در ایران فعالیت ‌می‌کند. این شرکت در طول دو دهه فعالیت خود در حوزه تکنولوژی‌های دید برتر، تجربه درخشانی در این خصوص کسب کرده است که پس از همکاری با شرکت برینو، انواع محصولات این شرکت را در ایران به فروش رسانده و خدمات ارزشمندی به خصوص در حوزه تصویربرداری تایم‌لپس در کشور به مشتریان عرضه کرده است. اپتیکس علاوه بر ارائه محصولات و خدمات متنوع و حرفه‌ای با قیمت‌هایی مناسب، بستری مطمئن و راحت برای کاربران فراهم کرده تا با خیالی آسوده اقدام به خرید نمایند.

نسل جدید تایم لپس ساخت و ساز

چرا مستندسازی پروژه‌های عمرانی با تصویربرداری تایم لپس؟

مستندسازی تایم لپس پروژه عمرانی
مستندسازی تایم لپس پروژه عمرانی

چرا دوربین‌های تایم‌لپس Brinno؟

کمپانی تایوانی برینو Brinno؛ حرفه‌ای ترین دوربین‌های ویژه تایم لپس را تولید می‌کند. Brinno یک راه حل بدون نگرانی برای گذشت زمان در اختیار شما قرار می دهد. با دوربین‌های این کمپانی می‌توانید در عرض چند دقیقه ماه ها پیشرفت ساخت و ساز را تماشا کنید. دنباله ای از عکس‌ها را در فواصل زمانی مختلف و زمانبندی انتخابی خود بگیرید. دوربین به طور خودکار تصاویر شما را به هم می چسباند و یک ویدئوی تایم لپس آماده برای مشاهده به شما ارائه می‌کند.

قاب ضد آب برینو
ویدئو تایم لپس با قابلیت HDR
پایه فولادی و محکم دوربین تایم لپس
با چند کلیک؛ تصویربرداری حرفه‌ای تایم لپس انجام دهید و نیازمند کارشناس و متخصص! نباشید
تصویربرداری حرفه ای تایم لپس
مدل‌های پر استفاده Brinno
خدمات اپتیکس
مشاوره تخصصی دوربین تایم لپس

مشاوره تخصصی و کارشناسی پروژه

امروزه فیلم‌برداری تایم‌لپس در بخش عمران، ساخت و ساز و محیط‌زیست به یک نیاز تبدیل شده است. برای داشتن تصویر خوب همواره نور، زاویه، داشتن تجربه تصویربرداری و.. تاثیرگذار است. مشاوران ما از انتخاب دوربین تا رسیدن به بهترین تصویر در کنارتان هستند.

خدمات اجاره و مستندسازی پروژه

خدمات اجاره دوربین‌ها

اپتیکس برای آن دسته از پروژه‌ها که طی مدت زمان کوتاه‌تری نسبت به پروژه‌های بلندمدت تکمیل شده و به اتمام می‌رسند، خدمات اجاره دوربین‌های تایم‌لپس brinno را در نظر گرفته است. برای اطلاع از شرایط و نحوه اجاره با ما در ارتباط باشید.

نصب و پشتیبانی دوربین برینو

نصب و پشتیبانی

کارشناسان ما به صورت حرفه‌ای توانایی نصب دقیق دوربین در محل مناسب را دارند. بازرسی در دوره‌های زمانی مشخص و انجام اقداماتی مانند: کنترل باتری، بک‌آپ‌گیری از حافظه و کنترل تنظیمات تصویربرداری از جمله خدمات پشتیبانی توسعه فناوران آگرین است.

تدوین ویدئو تایم لپس

مستندسازی پروژه‌ها و تدوین ویدئو

ما ویدئو تایم لپس شما را در زمان کوتاهی با بهترین کیفیت تدوین می‌کنیم تا نتیجه چند ماه فعالیت پروژه خود را در ویدئی تایم لپس حرفه‌ای ببینید.

بارزترین ویژگی‌های Brinno

ویژگی‌های دوربین تایم‌لپس

دوربین تایم لپس برینو TLC2000

ویژگی‌های قاب ضد آب

قاب ضد آب دوربین برینو

ویژگی‌های پایه کلمپی

نمونه تصویربرداری پروژه‌ها
مستندسازی پروژه‌های عمرانی خود را به ما بسپارید

تصاویر حرفه‌ای تایم‌لپس با دوربین‌های تخصصی

Brinno

کالاهایی که دیده‌اید
فیلتر بر اساس شهر محصول
اپتیکس
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
اپتیکس