دوربین های مداربسته و امنیتی

دوربین های مداربسته و امنیتی

 دوربین های مداربسته و امنیتی


امروزه استفاده از سیستم های امنیتی برای کنترل و نظارت بیشتر در انواع و اقسام مکان‌ها از جمله سازمان های اداری، کارخانجات،فروشگاه‌ها، منازل وغیره، غیر قابل انکار است.

این دوربین‌ها با قابلیت ضبط و نمایش صدا و تصویراز طریق مانیتور، تلویزیون و موبایل امکان نظارت هرچه بهتر مکان مورد نظر را به ما می دهند. 
دوربین های امنیتی و مداربسته  دوربین های دائم کار می باشند و برای نظارت و کنترل محیط های صنعتی، کارخانجات،پارکینگ ها و محیط های باز مورد استفاده قرار می گیرند و با قابلیت پشتیبان گیری از تصاویر و فیلم ها، کمک چشمگیری به مشتریانخود ارائه می دهند.

امروزه با گسترش تکنولوژی شاهد پیشرفت ‌های قابل توجهی در عرصه دوربین مداربسته و سیستم‌های حفاظتی هستیم و قطعاً این امر باعث می‌گردد تا رقابت بر سر تولید این تکنولوژی بالا رفته و منجر به ساخت انواع دوربین مداربسته امنیتی در شکل و اندازه های مختلف با کاربری متفاوت از قبیل حفاظتی، پلیسی، نظامی، فضایی، صنعتی، کنترل ترافیک، ارتباطات ویدیویی و تصویر برداری نامحسوس گردد که در نهایت منتج به پیروزی شرکتی شود، که همراه کیفیت و تنوع بالا، قیمت پایین را نیز عرضه دارد.

...