چانه بند ضدخروپف ( فک بند )

چانه بند ضدخروپف ( فک بند )

چانه بند ضدخروپف ( فک بند )


چانه ‌بند ضد خروپف یا فک بند  با بسته نگه داشتن دهان هنگام خواب از خروپف جلوگیری می کند و یکی از راه های جدید درمان خروپف محسوب میگردد. خروپف می‌تواند برای فرد و اطرافیان او بسیار آزار دهنده باشد.  استفاده از این چانه بند برای غبغب و  کسانی که عادت دارند با دهان باز بخوابند، یا افرادی که اغلب به پشت می‌خوابند، بسیار مؤثر است.


نحوه استفاده از چانه بند ضدخروپف ( چانه بند برای غبغب )


پس از قرار دادن فک بند در زیر چانه و بالای سر، بند آن بسته شده و  محکم می‌شود. این چانه بند قابل تنظیم به هر صورتی می‌باشد. این چانه بند برای بیماران مبتلا به دیستروفی عضلانی و افرادی که به دلیل مشکلات تنفسی یا آپنه خواب، از دستگاههای سی پپ ( CPAP ) یا بای پپ ( BiPAP ) استفاده می کنند بسیار مفید است. در این بیماران، بسته نگه داشتن دهان در طول شب کمک می‌کند که هوای تحت فشار وارد ریه شده و از دهان خارج نشود.

همچنین برای کودکانی که به دلیل لوزه سوم یا لوزه‌های بزرگ، در خواب، تنفس از راه دهان دارند، استفاده از این چانه بند توصیه می‌گردد. تنفس از راه دهان برای کودکان، عوارضی همچون خشکی دهان، پوسیدگی دندان، بیماری‌های لثه، بوی بد دهان، بدفرمی فک و مشکلات گوارشی را به همراه دارد. کسانی که مشکل تنفس از بینی دارند یا راه بینی آنها مسدود شده است، توصیه می‌شود به همراه چانه ‌بند ضد خروپف از نوز ونت نیز استفاده نمایند تا عبور جریان هوا از راه بینی بهتر انجام شود.

نام و مشخصات محصول
نام محصول به فارسی چانه بند ضدخروپف
نام محصول به انگلیسی Anchoring hinges
کاربری
سایر این چانه بند قابل تنظیم به هر صورتی می‌باشد.
مشخصات فیزیکی
رنگ های عرضه شده مشکی، زرشکی، آبی و قهوه‌ای

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

  • مدل کالا: چانه بند ضدخروپف
  • موجودی: موجود
  • 170,000تومان
  • قیمت بدون مالیات: 170,000تومان

گزینه های موجود

برچسب ها: چانه بند ضدخروپف, ضد خروپف, فک بند, چانه بند برای غبغب, نگه دارنده غبغب, چونه بند