کاغذ دیجیتالی مدل LCW8.5-S03

کاغذ دیجیتالی مدل LCW8.5-S03

کاغذ دیجیتالی مدل LCW8.5-S03

کاغذ دیجیتالی، نوشت افزار الکترونیکی با تکنولوژی بسیار جدید و بدون نیاز به کاغذ بوده که همان حس نوشتن بر روی کاغذ توسط خودکار یا مداد را برای شما ایجاد می کند. از آنجا که بسیاری از نیاز‌های نوشتاری شما از کاغذ به این محصول منتقل می‌شود، به سلامت محیط زیست، حفظ درختان و طبیعت کمک شایانی می‌نماید.

با کاغذ دیجیتال میتوانید هر آن چه را که تاکنون با مداد یا خودکار بر روی صفحات کاغذی ایجاد میکردید، این بار بدون نیاز به کاغذ و با همان ظرافت ایجاد نمایید. این محصول یک تخته سیاه مغناطیسی است که میتوانید با قلم آن روی این تخته هر چه که میخواهید نوشته یا بکشید و سپس با زدن یک کلید آن را پاک کنید.

توجه داشته باشید در پشت محصول، محفظه مخصوص باتری وجود دارد و برای این که کلید پاک کردن کار کند، باید از پر بودن باطری مطمئن شوید. همچنین این محصول می‌تواند هدیه جذاب و کارآمدی برای کودکان و یا محل تمرین دروس دانش آموزان باشد. زیرا صد‌ها بار میتوانند روی آن نقاشی کنند یا هرچیزی که میخواهند بنویسند و سپس به سادگی و با یک دکمه آن را پاک نمایند.

نام و مشخصات محصول
نام محصول به فارسی کاغذ دیجیتالی مدل LCW8.5-S03
نام محصول به انگلیسی Digital paper LCW8.5-S03
کاربری
کاربرد اصلی محصول دارای دکمه پاک کرن صفحه مناسب برای نت برداری صرفه جویی در مصرف کاغذ اقلام همراه یک عدد قلم stylus
قابلیت ضبط و پخش
صفحه نمایش LCD
اندازه صفحه نمایش 8.5 اینچ
پاور
باتری داخلی دکمه ای

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

  • مدل کالا: کاغذ دیجیتالی مدل LCW8.5-S03
  • موجودی: موجود
  • 320,000تومان
  • قیمت بدون مالیات: 320,000تومان

گزینه های موجود

برچسب ها: کاغذ دیجیتالی, قیمت کاغذ دیجیتالی, خرید کاغذ دیجیتالی, نقاشی, کاغذ دیجیتالی 8.5 اینچ, کاغذ دیجیتالی مدل LCW8.5-S03