دستگاه تنس خانگی

دستگاه تنس خانگی

تنس عضلانی دکتر هو 


تنس عضلانی دکتر هو  یک سیستم درمانی درد است که از TENS استفاده می نماید. فن آوری تحریک عصب الکتریکی از راه پوست برای تسکین درد باعث کاهش فشار عضلات و بهبود گردش خون می شود. بیش از 20 سال است که متخصصان بالینی جهان از این سیستم استفاده می کنند. دستگاه تنس خانگی در درمان درد به شما، این امکان را می دهد تا درد و تنش ناشی از آن را به تنهایی مدیریت کرده و خود را بدون دارو درمان کنید. تنس عضلانی  دستگاهی بی خطر و آسان برای تسکین درد، کمردرد، درد عضلات اندام فوقانی و تحتانی، سردردها و صدمات مربوط به ورزش را کاهش می دهد.


تنس مناسب برای درمان انواع دردها

بسیاری از متخصصان این حوزه،  این دستگاه را به منظور تسکین دردهای مزمن و حاد در ناحیه های کمر، شانه، گردن، دست، پا، لگن، مفصل، آرتروز، التهاب و گاهاً برای دردهای پس از عمل جراحی، توصیه می‌کنند.

چرا دستگاه تنس خانگی؟

1) راه حل تسکین درد بدون دارو:

تنس  DR-HOS یک راه حل مناسب بدون دارو و عوارض ناشی از آن، برای کمک به تسکین و درمان درد شما است.تمام محصولات DR-HOS راه حل های کاملاً طبیعی هستند .

2 )تست شده از لحاظ بالینی:

تنس دکتر هو  برای کاهش درد و فشار عضلات و اسپاسم از نظر بالینی مورد آزمایش قرار می گیرند. دستگاه تنس خانگی بخشی از یک مطالعه علمی است که توسط دکتر استوارت M. McGill انجام شده و همچنین نشان می دهد که TENS می تواند به افزایش اکسیژن رسانی به بافت های بدن و بهبود گردش خون کمک کند. 

3 )بی خطر و استاندارد:

بیش از یک میلیون سیستم درمانی درد در سراسر جهان فروخته شده است. که هیج گونه خطا و اعتراضی ازنحوه عملکرد آن ارائه نشده است.


دستگاه تحریک عصبیTENS دکتر هوdr-hos, ماساژور,TENS,E.M.S,T.E.N.S,قوی کردن عضلات, تسکین درد,تنس,ماساژور, قوی کردن عضلات, نحریک اعصاب حسی تنس,تحریک اعصاب حسی TENS,فیزیوتراپی ورزشی, آسیب های ورزشی, فیزیوتراپی,الکتروتراپی

نمایش:
مرتب کردن براساس:

دستگاه تحریک عصبی TENS دکتر هو dr-hos

دستگاه تحریک عصبی TENS دکتر هو dr-hosدستگاه تنس TENS عضلانی  دکتر هو،دارای (تحریک عصب..

تماس بگیرید

...