دستگاه تنس خانگی دکترهو dr-hos

دستگاه تنس خانگی دکترهو dr-hos

تنس عضلانی دکتر هو dr-hos


تنس عضلانی دکتر هو dr-hos یک سیستم درمانی درد است که از TENS استفاده می نماید. فن آوری تحریک عصب الکتریکی از راه پوست برای تسکین درد باعث کاهش فشار عضلات و بهبود گردش خون می شود. بیش از 20 سال است که متخصصان بالینی جهان از این سیستم استفاده می کنند. دستگاه تنس خانگی در درمان درد به شما، این امکان را می دهد تا درد و تنش ناشی از آن را به تنهایی مدیریت کرده و خود را بدون دارو درمان کنید. تنس عضلانی دکتر هو  دستگاهی بی خطر و آسان برای تسکین درد، کمردرد، درد عضلات اندام فوقانی و تحتانی، سردردها و صدمات مربوط به ورزش را کاهش می دهد.


تنس خانگی مناسب برای درمان انواع دردها

بسیاری از متخصصان این حوزه،  این دستگاه را به منظور تسکین دردهای مزمن و حاد در ناحیه های کمر، شانه، گردن، دست، پا، لگن، مفصل، آرتروز، التهاب و گاهاً برای دردهای پس از عمل جراحی، توصیه می‌کنند.

چرا دستگاه تنس خانگی دکتر هو؟

1) راه حل تسکین درد بدون دارو:

تنس خانگی DR-HOS یک راه حل مناسب بدون دارو و عوارض ناشی از آن، برای کمک به تسکین و درمان درد شما است.تمام محصولات DR-HOS راه حل های کاملاً طبیعی هستند .

2 )تست شده از لحاظ بالینی:

تنس دکتر هو  برای کاهش درد و فشار عضلات و اسپاسم از نظر بالینی مورد آزمایش قرار می گیرند. دستگاه تنس خانگی بخشی از یک مطالعه علمی است که توسط دکتر استوارت M. McGill انجام شده و همچنین نشان می دهد که TENS می تواند به افزایش اکسیژن رسانی به بافت های بدن و بهبود گردش خون کمک کند. 

3 )بی خطر و استاندارد:

بیش از یک میلیون سیستم درمانی درد در سراسر جهان فروخته شده است. که هیج گونه خطا و اعتراضی ازنحوه عملکرد آن ارائه نشده است.

فروشگاه اپتیکس دارای نمایندگی انحصاری پخش دستگاه دکتر هو، این محصول بی نظیر را به شما ارائه می دهد. برای خرید دستگاه تنس عضلانی می توانید با مراجعه به صفحه محصول زیر، آن را به صورت آنلاین خریداری نمایید.


دستگاه تحریک عصبیTENS دکتر هوdr-hos, ماساژور,TENS,E.M.S,T.E.N.S,قوی کردن عضلات, تسکین درد,تنس,ماساژور, قوی کردن عضلات, نحریک اعصاب حسی تنس,تحریک اعصاب حسی TENS,فیزیوتراپی ورزشی, آسیب های ورزشی, فیزیوتراپی,الکتروتراپی

نمایش:
مرتب کردن براساس:

دستگاه تحریک عصبی TENS دکتر هو dr-hos

دستگاه تحریک عصبی TENS دکتر هو dr-hosدستگاه تنس TENS عضلانی  دکتر هو،دارای (تحریک عصب..

2,400,000تومان 2,370,000تومان قیمت بدون مالیات: 2,370,000تومان

...