چراغ سنسور دیجیتال

چراغ سنسور دیجیتال

چراغ سنسور دیجیتال


نوار ال ای دی یا ال ای دی نواری نیز گفته می شود.led های نوار مانند انعطاف پذیر بوده و با واژه استریپ ال ای دی در بین افراد رایج می باشد در طراحی روشنایی مدرن در محافل بین المللی کاربرد داشته و معماران و طراحان صحنه از این نوارها در پروژه های خود از قبیل مسکونی،تجاری،صنعتی،تولیدی استفاده می کنند.دلیل اصلی نیز افزایش بهره وری،روشنایی مناسب،تنوع رنگ و از همه حائز اهمیت تر نصب آن می باشد.روبان ال ای دی دارای شاخصه های اندازه گیری و مقایسه می باشد که می توان به میزان لومن – دمای رنگ – شاخص رنگ در زیر نور – مقایسه سایز و تعداد ال ای دی ها- ولتاژ و مصرف برق ال ای دی نواری اشاره نمود.

صرفه جویی در انرژی و حفاظت از محیط زیست،روشنایی بالا LED نوار نور، یکنواختی نور، درخشش نرم در یک ردیف، رنگ های غنی، مصرف کم انرژی، با شدت بالا، حمل و نقل راحت،زاویه دید گسترده ای، موجود در رنگ های مختلف تک رنگ و RGB، صرفه جویی در انرژی و حفاظت،روشنایی بالا LED نوار نور، یکنواختی نور، درخشش نرم در یک ردیف، رنگ های غنی، مصرف کم انرژی، با شدت بالا، حمل و نقل راحت، زاویه دید گسترده ای، موجود در رنگ های مختلف تک رنگ و RGB، نوار LED یک مدار مدور است که تراشه‌های LED به آن متصل شده است و می‌توان آن را ازدر هر جایی ببرید.

تراشه‌ها نقاط نوری هستند که در فاصله‌ای چند سانتی‌متری از هم قرار می‌گیرند. این نوع چراغ‌ها در سطوح نوردهی مختلفی تولید می‌شوند. این نوارها دارای یک سطح صاف در پشت خود هستند که نصب آن‌ها را ساده و راحت می‌کند.نوارهای منعطف با روشنایی زیاد بسیار مناسب قسمت‌های زیرین کابینت‌ها هستند و استفاده از آن‌ها در شرکت‌ها و دیگر فضاهایی که نیازمند نور زیادی هستند توصیه می‌شود.نوارهای با روشنایی کم مناسب فضاهایی هستند که به نور خیلی زیادی احتیاج ندارند.نوارهای با روشنایی نرمال مناسب نورپردازی تزئینی، مانند روی کابینت‌ها، درون کابینت‌ها، نوارهای پایینی کابینت‌ها، و نورپردازی هنری، هستند.نورپردازی با نوار LED در زیرسینک دستشویی جلوه‌ای زیبا و شناور به آن داده است. نوارهای LED بسیار مناسب روشن‌کردن فضاهایی کوچک مانند طاقچه‌ها، فضای زیرین پیش‌خان‌ها، و حاشیه بین دیوار و سقف هستند. این نوع چراغ‌ها از LEDهای ریسمانی نور بیش‌تری تولید می‌کنند.

 پنل خورشیدی محصول جدیدی که امروزه بسیار مورد توجه اقشار مختلف جوامع قرار گرفته،دلیل توجه به این محصول ذخیره انرژی و مانع از هدر رفت انرژی و برق می شود،محصول چراغ سولار واترپروف دارای 0.75% بهره وری و زاویه حرکت 120 درجه و تا فاصله بیش از یک متر را پشتیبانی می نماید.

چراغ سولار,چراغ سنسوردار,سولار,ردیاب،جی پی اس،نوار ال ای دی,ال ای دی نواری,روبان ال ای دی,استریپ ال ای دی,چراغ سنسور,لامپ سنسور,لوازم الکتریکی ساختمان,فروشگاه اینترنتی اپتیکس,خرید آنلاین,نور و روشنایی,خانه وآشپزخانه

...