دوربین های تایم لپس و امنیتی

دوربین های تایم لپس و امنیتی

 دوربین های تایم لپس و امنیتی


فروشگاه اپتیکس تنها  نمایندگی دوربین های تایم لپس Brinno در ایران می باشد.
دوربین تایم لپس (زمان گریز) یک راه عالی برای نشان دادن یک روند طولانی در یک فضای کوتاه از زمان است.
تصویر برداری "مرور زمان" یکی از روش های نمایش تغییرات محیطی، طبیعت، مردم، اشیا در حال حرکت و ...در طول بازه زمانی مشخصی است. در این روش تصویر با دور بسیار کند تصویر برداری شده و با دور تند نمایش داده می شود.
فیلم مرور زمان یا تایم لپس TimeLapseدر حقیقت مجموعه ای از صدها و هزاران فریم یا عکس یا قطعاتی ازفیلم است که در طول ساعت ها روزها یا سال ها تهیه شده و با سرعت زیاد نمایش داده می شود.
در زمانی که بسیاری از پدیده ها مانند رشد گیاهان و جزر و مد یا حتی اجرای پروژه های عمرانی در قالب طبیعی گذر زمان، یا خیلی سریع  هستند و یا آن قدر تدریجی و کند که نمی توان روند تغییرات آن ها را به صورت مستقیم مشاهده نمود؛ فن آوری نوین تایم لپس به کمک آمده تا هیچ کدام از صحنه ها از دید ما مخفی نماند.
دوربین تایم لپس (زمان گریز) با سبک خاصی از عکاسی و کیفیت و خلاقیت فوق العاده خود می تواند فاصله بین فریم های عکس را کوتاه تر یا بلندتر کند به طور مثال از پدیده ای مانند حرکت ابرها هر 3 دقیقه یک فریم عکس تهیه کند تا در طول 24 ساعت، 480 فریم عکس داشته باشد که با در کنار هم قرار گرفتن آنها و تبدیل آن به یک ویدئوی 30 فریم در یک ثانیه ای؛ یک فیلم 6 دقیقه ای زیبا بر جای گذارد.
در زمینه فیلمبرداری به روش تایم لپس چندین مدل ازجمله  MAC200DN، BCC200 ، BCC2000 ، BLC  و... توسط شرکت Brinno عرضه گشته است که دارای کاربردهای مختلفی اعم از مستندسازی و ثبت پروژه ها و موارد امنیتی و نظارتی می باشند.
دوربین تایم لپس برای پروژه های ساخت و ساز (construction) نیز کاربرد روز افزونی داشته است.
شایان ذکر است که دوربین های فوق الذکر جهت اجاره نیز عرضه می گردد....