دوربین های تایم لپس و امنیتی

دوربین های تایم لپس و امنیتی

 دوربین های تایم لپس و امنیتی


دوربین تایم لپس پروژه عمرانی ، امنیتی و مستند سازی حیات وحش یک راه عالی برای نشان دادن یک روند طولانی  در یک بازه‌ی کوتاهی از زمان است.
تصویربرداری زمان گریز تایم لپس یکی از روش های نمایش تغییرات محیطی، طبیعت، جمعیتی، اشیا در حال حرکت تایم لپس پروژه عمرانی و ... در طول بازه زمانی مشخصی است که در این روش تصویر با دور بسیار کند تصویر برداری شده و با دور تند نمایش داده می شود.
فیلم پروژه تایم لپس TimeLapseدر حقیقت مجموعه ای از صدها و هزاران فریم یا عکس یا قطعاتی ازفیلم است که در طول ساعت ها روزها یا سال ها تهیه شده و با سرعت زیاد نمایش داده می شود.
در زمانی که بسیاری از پدیده ها مانند رشد گیاهان و جزر و مد یا حتی اجرای پروژه های عمرانی در قالب طبیعی گذر زمان، یا خیلی سریع  هستند و یا آن قدر تدریجی و کند که نمی توان روند تغییرات آن ها را به صورت مستقیم مشاهده نمود؛ فن آوری نوین تایم لپس به کمک ما آمده تا هیچ کدام از صحنه ها از دید ما مخفی نماند.

تصویربرداری زمان گریز تایم لپس

دوربین تایم لپس (زمان گریز) با سبک خاصی از عکاسی، کیفیت و خلاقیت فوق العاده خود می تواند فاصله بین فریم های عکس را کوتاه تر یا بلندتر کند به طور مثال از پدیده ای مانند حرکت ابرها هر 3 دقیقه یک فریم عکس تهیه کند تا در طول 24 ساعت، 480 فریم عکس داشته باشد که با در کنار هم قرار گرفتن آنها و تبدیل آن به یک ویدئوی 30 فریم در یک ثانیه ای؛ یک فیلم 6 دقیقه ای زیبا بر جای گذارد.
در زمینه فیلمبرداری به روش تایم لپس انواع مدل های آن  ازجمله  MAC200DN، BCC200 ، BCC2000 ، BLC  و... توسط شرکت Brinno عرضه گشته است که دارای کاربردهای مختلفی اعم از مستندسازی، ثبت پروژه ها و موارد امنیتی و نظارتی می باشند.
دوربین تایم لپس برای پروژه های عمرانی ساخت و ساز (construction) نیز کاربرد روز افزونی داشته است.
فروشگاه اپتیکس تنها  نمایندگی دوربین های تایم لپس Brinno در ایران می باشد که دوربین های فوق الذکر را علاوه‌بر فروش، نصب و پشتیبانی، جهت اجاره نیز عرضه می کند.


دوربین تایم لپس,دوربین زمان گریز تایم لپس, زمان گریز,گاه گذشت,عکاسی تایم لپس,تصویربرداری زمان گریز,دوربین بدون نیاز به دی وی آر,دوربین رم خور,دوربین با حافظه داخلی,دوربین نامحسوس,دوربین کنترل|time lapse,Timelapse,نمایندگیbrinnoدر ایران,مرکز فروش دوربین تایم لپس,خرید دوربین تایم لپس,تایم لپس

...