کاغذ دیجیتال نوعی کاغذ است که به همراه قلم دیجیتال از آن می توان برای ایجاد اسناد دیجیتال استفاده کرد.الگوی نقطه‌ای چاپ شده روی این "کاغذ دیجیتال" مختصات نقاط را بر روی آن مشخص می کند و قلم دیجیتال نیز از این الگو برای نگهداری دست نوشته و انتقال آن به رایانه استفاده می‌کند.اما کاغذ دیجیتال با کاغذ الکترونیک تفاوت هایی هم دارد و نباید این دو را با هم اشتباه بگیریم.مختصات نقطه‌ای این کاغذ نوعی بارکد دو بعدی است و معمول‌ترین الگوی مورد استفاده در این کاغذ الگوی نقطه‌ای آنوتو (Anoto)است که به جدولی با فواصل ۳/۰ میلی‌متر تقسیم می‌شود. دوربینی که بر روی قلم دیجیتال نصب شده معمولا یک گروه ۶×۶ از نقطه‌‌ها را ثبت می‌کند.تمام فضای الگو به حوزه های متعددی تقسیم می‌شوند که می‌توان الگوی نقطه‌ای آنوتو را با استفاده از یک فرآیند استاندارد چاپ کرد.نحوه کار به این شکل است که جوهر نور مادون قرمز ساطع شده از قلم دیجیتال را جذب کرده و با استفاده از گیرنده‌ای که الگوی نوری بازتاب شده از کاغذ است و پس از اندازه‌گیری های دقیق آن را دریافت می کند می‌کند و در نهایت به چاپ می رساند.در این روش می‌توان از جوهرهایی به رنگ‌های دیگر‌ و نیز جوهر سیاه غیر کربن پایه برای چاپ اطلاعاتی که برای کاربر قابل رؤیت و برای قلم دیجیتال نامرئی باشند نیز استفاده کرد

خواندن و نوشتن به سبک قرن بیست و یکم!

احساس کاغذ واقعی هنگام نوشتن و خواندن علاوه بر امکان هایلایت کردن نکات مهم و پاک کردن اشتباهات با پشت قلم استایلوس. علاوه بر این ، بدون اینکه نگران بازگشت به صفحات قبل باشید به راحتی بین صفحات جابجا شوید . صفحه شبه کاغذ این دستگاه، نور را منعکس نمی‌کند، حتی در نور مستقیم خورشید. به همراه رزلوشن بالای صفحه که متون را با بهترین کیفیت ممکن به شما نشان می‌دهند.

طولانی تر مطالعه کنید!

کاغذ دیجیتال بعلت سایز استاندارد آن به شما اجازه می‌دهد تا متون خود را در اندازه واقعی آنها ببینید(مخصوصا در زمینه مقالات دو ستونه با فرمت پی دی اف در قطع چاپ و جزوات اسکن شده) و بخاطر استفاده از تکنولوژی جوهر دیجیتال دیگر نگران آسیب به چشمانتان نباشید و ساعات پیاپی به مطالعه بپردازید! با صفحه ای به اندازه کاغذ A4 و تراکم پیکسلی ۲۰۶ پیکسل بر اینچ که به شما کیفیت بالاترین پرینت‌ را در کنار شفافیت بالا برای استفاده‌های طولانی مدت ارائه می‌دهد .

عمر باطری طولانی،هرچقدر که نیازدارید کار کنید و نگران تمام شدن باطری دستگاهتان نباشید زیرا باطری این کاغذ دیجیتال سه هفته عمر می‌کند.طراحی کم حجم و سبک!

"کاغذ دیجیتال" به شدت سبک است، این دستگاه که چیزی حدود هفتاد صفحه کاغذ چاپی وزن دارد اینگونه طراحی شده تا هرجا که هستید و یا هرجا که می‌خواهید بروید بتوانید آن‌را همراه خود داشته باشید.با کاغذبازی و کیف‌های سنگین خداحافظی کنید!!

تمامی اطلاعات خود را یکجا در این دستگاه خلاصه کنید. همانطور که روی کاغذ معمولی به خواندن و یادداشت برداری میپرداختید کار کنید و تغییری احساس نکنید اما برعکس کاغذ واقعی حالا می‌توانید نوشته‌ها و اطلاعات خود را با کاغذ دیجیتال با دیگران اشتراک بگذارید یا اطلاعات و متون خود را به صورت دیجیتال به منظور بازبینی و مرجع سازی ذخیره سازی کنید

یکی از بزرگ‌ترین انتقاداتی که به کتاب‌خوان‌ها یا همان  E-Reader یا E-Paper  وارد می‌شود، نبود قابلیت یادداشت‌برداری در آن‌ها است. بسیار از عاشقان کتاب و کتاب‌خوانی دوست دارند تا علاوه بر خواندن کتاب مورد علاقشان در کتاب‌خوان‌ها، گه‌گداری ایده‌های خود را به رشته‌ی تحریر درآورند یا با دست خط خود یادداشت کنند. تبلت‌های گرافیکی یا همان کاغذهای دیجیتالی بهترین وسیله برای این دسته افراد به‌حساب می‌آید. به بیان ساده، کاغذهای دیجیتالی، کتاب‌خوان‌های با ابعاد بزرگ هستند که امکان یادداشت‌برداری در آن‌ها (به‌وسیله‌ی قلم) وجود دارد. یکی از کتاب‌خوان‌های باکیفیت و با ابعاد بزرگ موجود در بازار است. این کتاب‌خوان گرچه از عموم کاغذهای دیجیتالی گران‌تر است، اما با امکانات بیشتری همراه است.

اشتراک گذاری و همگام سازی با کاغذ دیجیتال،بدون معطلی اطلاعات خود را بین دستگاه‌هایتان انتقال دهید.با استفاده از اتصال وای فای یا بلوتوث به آسانی بین دستگاه‌هایتان اطلاعات خود را جابجا کنید یا در حافظه ابری قرار دهید.

کاغذ دیجیتال

نمایش: لیست شبکه
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:

کاغذ دیجیتال 4 اینچ مدل Z5

تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات: 80,000 تومان
کاغذ دیجیتال نوعی کاغذ است که به همراه قلم دیجیتال از آن می توان برای ایجاد اسناد دیجیتال استفاده...

کاغذ دیجیتالی 12 اینچ مدل LCW12-EN

تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات: 390,000 تومان
کاغذ دیجیتالی مدل LCW12-EN کاغذ دیجیتال،نوشت افزار الکترونیکی با تکنولوژی بسیار جدید و بدون ن...

کاغذ دیجیتالی آینول مدل LCWAI

تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات: 440,000 تومان
کاغذ دیجیتالی آینول  امروزه کالاهای دیجیتال نقش جدایی ناپذیری در زندگی انسانها دارد.&nb...

کاغذ دیجیتالی مدل LCW10-H10

تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات: 340,000 تومان
کاغذ دیجیتالی مدل LCW10-H10 امروزه کالاهای دیجیتال نقش جدایی ناپذیری در زندگی انسانها دارد. ...

کاغذ دیجیتالی مدل LCW12-1B

تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات: 320,000 تومان
  کاغذ دیجیتالی مدل LCW12-1B امروزه کالاهای دیجیتال نقش جدایی ناپذیری در زندگی انسان...

کاغذ دیجیتالی مدل LCW12-EN

440,000 تومان
قیمت بدون مالیات: 440,000 تومان
کاغذ دیجیتالی مدل LCW12-EN امروزه کالاهای دیجیتال نقش جدایی ناپذیری در زندگی انسانها دارد. ...

کاغذ دیجیتالی مدل LCW18-HW

تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات: 3,400,000 تومان
کاغذ دیجیتالی مدل LCW18-HW امروزه کالاهای دیجیتال نقش جدایی ناپذیری در زندگی انسانها دارد. ...