9 مزیت ویدئوهای تایم لپس در پروژ‌ه‌های عمرانی

1402/07/03
9 مزیت ویدئوهای تایم لپس پروژه عمرانی

صنعت ساختمان صنعت مهمی برای توسعه جامعه، زیرساخت‌ها و طرح‌های تجاری است. در پروژه‌های تجاری و عظیم، پیگیری پیشرفت ساخت و ساز و به اشتراک گذاشتن وضعیت فعلی پروژه با کافرما کار مشکلی است. این در حالی است که به‌روزرسانی منظم گزارش روند پیشرفت پروژه موجب اطمینان و آسودگی خاطر کارفرمایان می‌گردد.

سوال اینجاست که چگونه این کار را انجام دهیم؟

خبر خوب این است که می‌توانیم جلسات منظم روزانه، طرح‌ها و نمودارهای غیرقابل شمارش و گزارش‌های به‌روزرسانی طولانی پروژه را به نظارت دیجیتالی پیشرفته از طریق ویدئو تایم لپس تبدیل کنیم.

تایم لپس پروژه عمرانی

ویدئو تایم لپس ابزار مهمی برای مستندسازی از پروژه‌های ساختمانی مانند: فعالیت‌های مهندسی عمران، نصب تجهیزات، امور داخلی، طراحی اداری و پروژه‌های نوسازی محسوب می‌شود. زیرا به کارفرمایان این امکان را می‌دهد که روند ساخت پروژه را در عرض چند دقیقه ببینند. همچنین می‌تواند ابزاری عالی برای ارائه به مشتریان در مورد پیشرفت یک پروژه ساختمانی بزرگ مانند یک مرکز خرید، واحد تولیدی یا پروژه های دیگر باشد.
به طور خلاصه کارفرمایان می‌خواهند بدانند که پروژه‌ها چگونه ساخته شده و چقدر زمان برای ساخت آن‌ها صرف می‌شود. زیرا به طور معمول سرمایه گذاری عظیمی به این پروژ‌ه‌ها اختصاص می‌یابد. ویدئوهای تایم لپس به صورت بصری چنین اطلاعاتی را با جوهره ای از سرگرمی و خلاقیت منتقل می‌کنند.

در ادامه با 9 مزیت ویدئوهای تایم لپس پروژ‌ه‌های عمرانی آشنا می‌شویم

1. ویدئوهای تایم‌لپس ارزش روابط عمومی بالایی دارند

بخش‌های روابط عمومی به دلیل ارتباط با رسانه‌ها، نیازمند اشتراک‎گذاری محتوای به روز شده هوشمند هستند. ویدئوی تایم لپس به روزرسانی روند پروژه و جلب اعتماد بیننده را به همراه دارد. رسانه‌ها می‌توانند ویدئو را در کانال‌های خود نشان دهند که معمولا منجر به جذب مخاطب بالایی می‌شود. باید بپذیریم نصب دوربین‌های تایم لپس در سایت‌های در حال توسعه به ابزارهای اجتناب‌ناپذیری برای شرکت تبدیل شده‌اند.

2. ویدئوهای تایم‌لپس به معرفی کسب و کار جدید کمک می‌کنند

برای تیم‌های فروش و بازاریابی، ارائه حرفه‌ای از کار یکی از ابزارهای پیشرفت در تجارت آن‌ها است. یک ویدئوی تایم لپس به آماده سازی این ارائه ها کمک می کند زیرا ظرفیت، توانایی و شایستگی شرکت را در عرض چند دقیقه به مشتری منتقل می کند. چنین نمایش بصری ممکن است در کسب و کارهای جدید موجب جلب اعتماد مشتری برای بستن قراردادهای بسیار مهم گردد. فراموش نکنید مشتریان آنچه را که می بینند باور می کنند.

3. ویدئوهای تایم‌لپس موتور محتوای شما را برای بخش بازاریابی تغذیه می کند

ایجاد محتوایی که مخاطبان شما را درگیر کند چالشی برای بخش بازاریابی هر شرکتی است. هیچ چیز بهتر از یک ویدئوی تایم لپس نمی‌تواند میزان تعامل بالایی برای شرکت ایجاد کند. یک ویدئوی تایم لپس روند ساخت و ساز را به خوبی نمایش داده و تضمین می کند که مخاطب در عرض چند دقیقه روند اجرای پروژه را مشاهده کند.

4. ویدئوهای تایم‌لپس تعامل مثبت شرکت در جامعه را نشان می‌دهد

سازمان‌ها گاهی اوقات تصمیم می‌گیرند برای تعامل مثبت در جامعه اقدام به بازسازی یک سایت قدیمی و آسیب دیده کنند. ویدئوهای تایم‌لپس به خوبی می‌توانند این مشارکت را به تصویر بکشد و نشان دهند که یک سازمان چگونه توانسته به صورت ملموس و مفید در یک دوره زمانی روی آن کار کند. این امر تعامل مثبت شرکت در جامعه را به همراه دارد.

برینو bcc 2000

5. ویدئوهای تایم‌لپس برای بخش ارتباطات داخلی سازمان عالی هستند

در شرکت‌های بزرگ‌تر، تعداد زیادی از کارمندان حتی نمی‌دانند شرکتشان در یک مقطع زمانی خاص چه کاری انجام می‌دهد. ویدئوهای تایم لپس پروژه های مهم، اگر به صورت داخلی در بین کارمندان نشان داده شوند، به ایجاد برندسازی داخلی و مشارکت موثر کارکنان کمک می کند. کارکنان احساس غرور می کنند که بخشی از سازمانی هستند که هدف بزرگ تری را در اکوسیستم
کسب و کار بر عهده دارد.

6. ویدئوهای تایم‌لپس تعامل حداکثری با مشتری را به همراه دارند

ویدئوهای ساخت و ساز تایم لپس گزارش‌های تصویری هستند که در مورد پیشرفت یک پروژه خاص با مشتریان به اشتراک گذاشته می شوند و اغلب باعث صرفه جویی در وقت آنها برای سفر به مکان های دور می شوند و در عین حال به آن‌ها ایده روشنی از وضعیت یک پروژه خاص در یک زمان معین می دهند. این کار به عنوان یک ابزار عالی ردیابی پروژه عمل می کند که در نهایت ایجاد تعامل بیشتر با مشتریان را به دنبال دارد.

7. ویدئوهای تایم‌لپس کیفیت اشتراک گذاری قابل توجهی دارند

ساخت و ساز مهندسی، کنجکاوی انسانی زیادی را ایجاد می کند. زیرا کاری فنی است که به درجات بالایی از مشارکت و هماهنگی انسانی نیاز دارد. بنابراین یک ویدئوی ساخت و ساز تایم لپس قابلیت بالایی برای به اشتراک گذاشتن در رسانه دارد و اگر به شکل صحیح در کانال‌های اجتماعی یا وب‌سایت‌های شرکت تبلیغ شود، تعداد اشتراک‌گذاری‌ها و بازدیدهای بالاتری ایجاد می‌کند.

8. ویدئوهای تایم‌لپس را می توان برای حل اختلاف در محل استفاده کرد

اختلافات در سایت های ساختمانی رایج است. ویدئوهای تایم لپس تصاویری با وضوح بالا از گاه‌شماری رویدادها را همانطور که اتفاق افتاده نشان می‌دهند و به یافتن راه‌حلی برای اختلاف کمک می‌کنند.

9. ویدئوهای تایم‌ مناسب پروژه های ساخت و ساز در مناطق دوردست هستند

پروژه‌های ساخت‌وساز در مکان‌های دوردست را می‌توان بدون نیاز به بازدید حضوری، با کمک پوشش ویدئویی منظم که پیشرفت ساخت و ساز را در یک تاریخ مشخص نشان می‌دهد، نظارت و ردیابی کرد.

برای اطلاع از نحوه کار دوربین های مستندسازی تایم لپس برینو می‌توانید مشخصات آن‌ها را مطالعه و با هم مقایسه کنید.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.